Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Haziran 2023 Pazartesi

"Belçika CIA’den bilgi aldı" iddiası: Kuzey Akım sabotajında ‘Ukrayna izi’ var

Belçika hükûmetinin, Kuzey Akım boru hatlarına Eylül 2022'de düzenlenen sabotajda Ukrayna’nın rolü bulunduğuna dair Amerikan istihbaratından (CIA) bilgi aldığı iddia edildi.

De Tijd gazetesi gündemi sarsacak bir iddiaya yer verdi. Gazete yer alan haberde, Belçika askeri istihbaratının Kuzey Akım boru hattında meydana gelen patlamadan bir süre sonra CIA'den bilgiler edindiği iddiası ortaya atıldı.

"Birçok istihbarat servisi durumdan aylardır haberdar"

Haberde dikkat çeken detay, Avrupa'nın enerji altyapısına yönelik sabotajda Ukrayna'nın rolü bulunduğu iddiası oldu. Gazetedeki haberde; Belçika dahil birçok batılı ülkenin istihbarat servislerinin durumdan aylardır haberdar olduğu savunuldu.

Geri Dön 12 Haziran 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN