Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Ağustos 2023 Perşembe

Bekar erkek mültecilerin kabulü askıya alındı

Belçika hükûmeti, mülteci yoğunluğuyla başa çıkabilmek için, bekar erkek mültecilere federal tesislerde konaklanma sağlanmasının askıya alınacağını duyurdu. Mevcut yerlerin, çocuklu ailelere ayrıldığı belirtildi.

İltica ve Göç Bakanı Nicole de Moor tarafından yapılan açıklamada, söz konusu kararı ‘çocukların kışın sokaklarda kalmasını önlemek’ için aldığını dile getirdi. De Moor, "Son iki yılda ülkemize gelen sığınmacı sayısındaki artış, sığınmacılara sağladığımız barınma imkanlarını zorluyor. Bu nedenle, tüm mevcut yerleri çocuklu ailelere ayırma kararı aldım" ifadelerini kullandı.

Bakan, Avrupalı ​​meslektaşlarıyla birlikte, sığınma ve göç politikasında temelden reform yaparak Belçika'daki durumun kalıcı olarak iyileşmesini mümkün kılacak bir göç anlaşması üzerinde çalıştığını söyledi. 

Geri Dön 31 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN