Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Kasım 2023 Cuma

Başbakan Yardımcısı'ndan İsrail'e yaptırım çağrısı

Belçika Başbakan Yardımcısı Petra De Sutter, Gazze'de sivilleri de hedef alan bombardıman nedeniyle İsrail’e yaptırım uygulanmasını istedi.

Yeşiller Partili De Sutter, "Gazze’ye yağmur gibi bomba atılması insanlık dışıdır. İsrail'i boykot zamanı gelmiştir" diye konuştu. 

De Sutter, İsrail'in hastane ve mülteci kamplarını hedef alan saldırılarının da soruşturulması gerektiğini, bunların savaş suçu teşkil ettiğini ifade etti. Belçikalı siyasetçi, Avrupa Birliği ile İsrail arasındaki ekonomik ve siyasi işbirliğini öngören ortaklık anlaşmalarının askıya alınmasını önerdi. Hamas'ın bir terör örgütü olduğunu söyleyen De Sutter, örgüte giden finansmanın kurutulması gerektiğini söyledi.

Gazze'deki Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in saldırılarda 4 bin 324'ü çocuk, 2 bin 823'ü kadın olmak üzere 10 bin 569 Filistinlinin öldürüldüğünü, en az 26 bin 475 kişi yaralandığını duyurdu.

Geri Dön 10 Kasım 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN