Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Kasım 2022 Salı

Başbakan yardımcısı greve giden işçileri suçladı

Belçika Başbakan Yardımcısı David Clarinval, işçileri ‘ulusal kriz zamanında sorumluluk almak istemedikleri için grev yaptıkları’ gerekçesiyle suçladı.

Belçika’nın Başbakan Yardımcısı David Clarinval, Avrupa’daki enerji krizi nedeniyle önümüzdeki sene Belçika şirketlerinin toplu işten çıkarmalara gidebileceğinden endişeli olduğunu dile getirdi, buna karşı Avrupa düzeyinde önlem alınması çağrısında bulundu. 

Şirketlerin karlarının büyük ölçüde azaldığını ve daha da azalmasının beklendiğini aktaran Bakan, çoğu şirketin önümüzdeki sene yeni personel almayı planlamadığını ve birçok şirketin çalışan sayısını azaltabileceğini söyledi. 

“Büyük şirketlerin karşılaştığı sorunları küçümsememeliyiz” diyen Bakan, sosyalist sendikaları ve işçileri ise ‘ulusal kriz zamanında sorumluluk almak istemedikleri için grev yaptıkları’ gerekçesiyle eleştirdi. 

Geri Dön 15 Kasım 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN