Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Mayıs 2024 Salı

Başbakan De Croo’dan İsrail’e ticari yaptırım çağrısı

Belçika Başbakanı Alexander De Croo, İsrail’e ticari yaptırım çağrısında bulundu ve Avrupa ülkelerini ikna etmeye hazır olduklarını söyledi.

Kamu yayın kuruluşu VRT’ye konuşan De Croo, işgal altındaki Filistin topraklarından gelen hurma ve zeytinyağı gibi tarım ürünlerine ithalat yasağı getirilmesi gerektiğini savundu. De Croo, Avrupa ülkelerinin Filistin topraklarındaki insanlık dramını görmezden geldiğini belirterek, "10 yıl sonra bize şöyle söylenecek; gördünüz ve hiçbir şey yapmadınız" ifadelerini kullandı. De Croo, "Bir siyasetçi olarak yıllar sonra, 'gördüm ve atılması gerek adımları attım' demek istiyorum" diye konuştu. Başbakan, Gazze Şeridi’nde 10 bini çocuk olmak üzere 35 bin sivilin öldüğünü hatırlattı ve "Öğrenci olsaydım, ben de protestolara katılırdım" dedi. 

İspanya ve İrlanda, 2000 yılında yürürlüğe giren AB-İsrail Ortaklık Anlaşması'nın insan hakları ihlâlleri nedeniyle acilen gözden geçirilmesi gerektiğini bildirmişti.

Geri Dön 07 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN