Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Temmuz 2023 Pazartesi

Bankalar faizleri artırıyor

Belçika'da faaliyet gösteren büyük bankalar, 1 Ağustos itibarıyla tasarruf hesaplarındaki faiz oranlarını artırma kararı aldı. 

BNP Paribas Fortis, standart tasarruf hesabının temel faiz oranını yüzde 0,15'ten yüzde 0,25'e çıkarıyor ve sadakat primini yüzde 0,10'dan yüzde 0,25'e yükseltiyor. Aynı bankanın 100 bin avro ile sınırlı 'Plus' tasarruf hesabında temel faiz yüzde 0,50'de kalacak ancak sadakat primi yüzde 1'e çıkarılacak. ING, Tasarruf Hesabı'ndaki temel faiz oranını yüzde 0,35'ten yüzde 0,45'e yükseltirken, sadakat primini yüzde 1,05'e çıkarıyor.

KBC ise müşterilerine ağustos ayından itibaren standart tasarruf hesaplarında yüzde 0,45 temel faiz ve yüzde 0,45 sadakat primi sunacak. Toplam faiz oranı bu sayede yüzde 0,60'tan yüzde 0,90'a yükselecek.

Son olarak, Beobank klasik tasarruf hesabının temel faiz oranını yüzde 0,30'dan yüzde 0,45'e yükseltirken, sadakat primini yüzde 0,45'e çıkaracak.

Bu adımlarla bankalar, müşterilere cazip getiri imkanları sunarak tasarruf hesaplarına ilgiyi artırmayı hedefliyorlar.

Geri Dön 31 Temmuz 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN