Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
26 Ağustos 2023 Cumartesi

Aşırı yağışlar sele yol açtı, Meteoroloji alarm verdi

Belçika'nın doğusundaki birçok bölgeyi etkileyen şiddetli yağışlar sele neden oldu. Meteoroloji, üç eyalette sarı alarm verdi.

Gece boyunca devam eden yoğun yağışlar, Liege, Namur, Lüksemburg ve Valon Brabant bölgelerinde sel felaketine yol açtı. Dükkanlar ve evlerin bodrumları sular altında kaldı, sokaklar suyla kaplandı. Çeşitli yolların kapanması nedeniyle trafik aksamaları yaşandı; polis ve itfaiye araçları suyun içinde görüldü.

Valon Brabant'ta Dyle Nehri'nin taşması sonucu Genappe, Nivelles, Ottignies ve Wavre gibi şehirler ciddi zarar gördü. Seneffe şehrinde ise Samme Nehri'nin taşması nedeniyle toprak kaymaları meydana geldi.

Sarı alarm verildi

Kraliyet Meteoroloji Enstitüsü (IRM), Liege, Namur ve Lüksemburg eyaletleri için sarı alarm durumu ilan etti. Hatırlanacağı üzere, Temmuz 2021'de yaşanan sel felaketinde Belçika'da 37 kişi hayatını kaybetmişti.

Geri Dön 26 Ağustos 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN