Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Ağustos 2023 Cumartesi

Antwerp’te yangına müdahale eden itfaiye ve polise saldırı

Bir itfaiyeci ve iki polis memuru, perşembe günü Antwerp'te bir yangına müdahale ederken uğradıkları saldırıda yaralandı. İki saldırgan tutuklandı.

Olay, Antwerp'in Den Dam bölgesindeki Lange Beeldekensstraat'ta çıkan bir yangın için yapılan çağrı sırasında meydana geldi.

Yangına giden bir polis devriyesi, yoldan geçenlere karşı agresif davranan bir adam fark etti. Sarhoş olduğu anlaşılan adam polis memurlarına saldırdı. Bir müfettiş yüzüne sert bir darbe alırken, bir diğeri de dizlerine ve dirseğine darbe aldı. Fail sonunda etkisiz hâle getirildi.

Bu sırada itfaiyeciler yangına müdahale etmekteydi ve yangın kısa sürede kontrol altına alındı. Ancak dışarıda, bir otomobil sürücüsü devam eden müdahaleye rağmen acil durum araçlarını geçmek istedi.

Bir itfaiyeci ondan biraz daha beklemesini istedi, ancak adam bu isteği görmezden geldi ve acil durum çalışanına çarptı. İtfaiyecinin durumu iyi. Polis aracı bulmak için derhal müdahale ekiplerini görevlendirdi ve iki saat sonra sürücünün tutuklanmasıyla sonuçlandı.

Antwerp Belediye Başkanı Bart De Wever "İtfaiyecilerimize ve polisimize yönelik şiddet ve saldırganlık kabul edilemez. Her zaman en ağır şekilde cezalandırılacaktır. Çalışanlarımıza kararlı tutumları için teşekkür ediyorum. Sonuç olarak, failler adaletten kaçamayacaklar.” diyerek tepki gösterdi.

Geri Dön 12 Ağustos 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN