Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Mayıs 2024 Pazartesi

Antwerp'te bir okul cep telefonunu tamamen yasakladı

Belçika'nın Antwerp kentinde bulunan Sint-Lievenscollege, öğrencilerin dikkatini artırmak amacıyla okul alanında akıllı telefon kullanımını tamamen yasakladı.

Bu yasak, hem ders saatlerinde hem de teneffüslerde geçerli olacak. Yeni düzenleme, 1 Eylül 2024 tarihinden itibaren uygulanmaya başlayacak ve öğrenciler, okulda oldukları süre boyunca telefonlarını kullanamayacaklar, ancak yanlarında taşıyabilecekler.

Okul yönetimi, bu kararı öğrencilerin konsantrasyonunu artırmak ve dikkat dağınıklığını azaltmak için aldığını açıkladı. Okul müdürü Filip Preckler, 8 Mayıs'ta bir mektupla hem velilere hem de öğrencilere bu yeni politikayı duyurdu. Ayrıca, müdür Preckler, yeni politikanın uygulanması ve kurallara uymayanlar için alınacak yaptırımların nasıl olacağını önümüzdeki haftalar ve aylarda değerlendireceklerini belirtti.

Geri Dön 13 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN