Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Temmuz 2023 Cuma

Antwerp limanında rekor miktarda uyuşturucu ele geçirildi

Son yıllarda Avrupa’nın uyuşturucu merkezi haline gelen Antwerp limanında, 2023’ün ilk 6 ayında 43 ton kokain ele geçirildi. 

Bu, hali hazırda rekor miktarda uyuşturucu ele geçirilen geçen senenin aynı dönemine kıyasla yüzde 21 daha fazla. 

Gümrük müdürü Kristian Vanderwaeren, hem Güney Afrika’da uyuşturucu üretiminin, hem de Avrupa’da uyuşturucuya talebin arttığını dile getirdi. Yetkili, Avrupa limanlarında kontrollerin sıkılaştırılmasının da ele geçirilen uyuşturucu miktarında rol oynadığını belirtti. 

Maliye Bakanı Vincent Van Peteghem, "Kontrollerin iyileştirilmesi için ekipman ve personele yatırım yapmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu. 

Antwerp limanında ele geçirilen uyuşturucu miktarı, 2013 yılından bu yana istikrarlı biçimde artıyor. 2022’de, yaklaşık 110 ton kokain ele geçirilerek yeni bir rekor kırılmıştı. 

Geri Dön 14 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN