Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Haziran 2024 Pazartesi

Antwerp, İsrailli araç alımını iptal etti

Antwerp şehir yönetimi, yerel polis için satın almayı planladığı İsrailli EZRaider elektrikli araç filosunu almaktan vazgeçti.

Belediye Başkanı Bart De Wever'in ofisine göre, bu kararın nedeni araçların İsrail menşeli olması değil, şirketin CEO'sunun Filistinliler hakkında yaptığı nefret dolu yorumlar.

EZRaider, polis tarafından çeşitli arazilerde kullanılan sağlam bir Segway türü üretiyor. Satın alma planı, Gazze'deki çatışma nedeniyle Antwerp'te çoğunluk ve muhalefet arasında zaten tartışmalara yol açmıştı.

Son günlerde şirket CEO'sunun Filistinlilere karşı nefret dolu ve ırkçı mesajlar içeren açıklamaları ortaya çıktı. Şehir yönetimi bu yorumları kabul edilemez buldu ve planlanan satın almadan vazgeçme kararı aldı. Planlama komitesi, bu karar üzerinde oybirliğiyle anlaştı.

Geri Dön 24 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN