Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Temmuz 2023 Pazartesi

Annesini parçalayıp kanala atan katil yakalandı

Belçika'da annesini parçalayıp kanala atan katil, Kore'ye gitmek üzereyken tutuklandı. Cinayetin sebebi henüz bilinmiyor.

Belçika'nın Hermalle-sous-Argenteau yakınlarındaki Albertkanal'da bulunan bir buzdolabında parçalara ayrılmış bir kadın vücudu ortaya çıktı. 74 yaşındaki Maria V.'ye ait olduğu tespit edilen vücut parçalarının, kadının 35 yaşındaki oğlu İsmail tarafından kanala atıldığı şüphesiyle oğlu tutuklandı.

Olay, Liege'in Jemeppe-sur-Meuse köyünde meydana geldi. Polise yapılan ihbar sonucunda alana giden ekipler, buzdolabında iki kol ve iki bacak buldu. İncelemeler sonucunda vücudun yakın zamanda parçalara ayrıldığı belirlendi.

Daha sonra, Maas Nehri üzerinde bir konteynerde Maria'nın kesilmiş başı ve gövdesi bulundu. Polis, bu iki olayı bağlayan bir ihbarı değerlendirerek Maria'nın oğlu İsmail'i tutukladı.

Olayın, kadının 10 Temmuz civarında öldürülüp parçalara ayrıldığı ve vücut parçalarının nehre atıldığı düşünülüyor. İsmail'in, Kore'ye gitmek üzere hazırlık yaparken yakalandığı belirtildi. Soruşturma devam ediyor ve zanlının cinayeti neden işlediği henüz açıklığa kavuşturulmamış durumda. Liege savcılığı, kadının kimliğinin belirlendiğini ve bir şüphelinin tutuklandığını doğruladı.

Geri Dön 31 Temmuz 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN