Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Mart 2023 Perşembe

Anne tokatına hapis cezası

Belçika’da bir kadın, 12 yaşındaki oğluna tokat attığı için 400 avro para ve 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

Kadının, oğluyla ev ödevleriyle ilgili bir tartışmada, oğlunun ona su şişesi fırlatması üzerine oğluna tokat attığı ve bir kitap fırlattığı belirtildi. Gürültüyü duyan komşular polise haber verdi. Kadın, gözaltına alındıktan sonra oğluna tokat attığını kabul etti. 

Kadının avukatı, müvekkilinin oğlunu incitmek istemediğini savundu. Ancak pedagoji uzmanları, amaç ne olursa olsun çocuğa vurmanın ebeveyn-çocuk ilişkisine zarar verdiğini ve çocukların anne babalarından uzaklaşmasına yol açtığını vurguladı. 

Hakim, sanıkta pişmanlık hissi görmediğini vurgulayarak, tanığın 400 avro para ve 4 ay hapis cezasına çarptırılmasına hükmetti. 

Geri Dön 16 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN