Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Haziran 2024 Pazartesi

Anderlecht'te silahlı saldırı: Bir kişi yaralandı

Anderlecht'teki Peterbos konut alanında, bölgenin "uyuşturucu noktalarından" birinde düzenlenen silahlı saldırıda bir kişi yaralandı.

Olay, cuma günü saat 22:00 civarında Rue du Potaerdenberg'de meydana geldi. Silah sesleri duyan bir bölge sakini polisi aradı. Polis, olayda bir kişinin yaralandığını doğruladı ancak mağdurun durumu hakkında bilgi vermedi. Şüpheli veya şüphelilerin sayısı hakkında da bilgi paylaşılmadı.

Birkaç ay önce, Brüksel Güvenlik Konseyi, artan uyuşturucu şiddeti ve başkentteki bir dizi silahlı saldırının ardından Peterbos'u 15 'uyuşturucu noktası' arasında tanımlamıştı. Bu yeni yöntemle bu bölgeler öncelikli olarak ele alınacak.

Diğer uyuşturucu noktaları arasında; Chaussée d'Anvers, Matongé, Yser, Querelle, Versailles, Porte de Hal, Clémenceau, Saint-Antoine, Midi istasyonu, North istasyonu, Étangs Noirs, Ribaucourt, Bonnevie ve Rue de la Colonne/Rue de la Borne yer alıyor.

Geri Dön 17 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN