Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Ağustos 2023 Cuma

Adalet Bakanı'nın misafirleri polis aracına işedi

Belçika Adalet Bakanı Vincent van Quickenborne'un evine misafir olarak gelen kişiler, evinin yanında park edilmiş bir polis minibüsüne tuvalet ihtiyaçlarını giderdi. 

Yerel medya haberlerine göre, Adalet Bakanı van Quickenborne, 14 Ağustos'ta Kortrijk'taki evinde 50. yaş günü partisi düzenledi. Partiye Başbakan Alexander de Croo dahil birçok üst düzey davetli katıldı.

Gece ilerledikçe fazla alkol tüketen üç kişi, evden ayrıldıktan sonra bakanın evinin yakınında nöbet tutan polis minibüsüne idrarını yaptı. Polis, olayı sonraki gün fark ederek güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

Sorumluların bakanın misafirleri olduğu tespit edildiğinde, polis hakaret suçlamasıyla rapor tuttu ve federal savcılık da konuyla ilgili soruşturma başlattı. Savcı Tom Janssens, güvenlik kamerası görüntülerini inceleyerek suçluların kimliklerini belirlemeye çalıştıklarını belirtti.

Bakan van Quickenborne'un kabinesi ise olayı görmediğini ve konuklarının halka açık alanda gerçekleştirdiği bu eylemden dolayı suçlanamayacağını açıkladı. Polis sendikası NSPV ise van Quickenborne'un istifasını talep etti.

Bakanın evi, geçen yıldan bu yana uyuşturucu mafyası tarafından kaçırılma girişimi nedeniyle polis koruması altında bulunuyor.

Geri Dön 25 Ağustos 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN