Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Haziran 2023 Perşembe

70 yaşındaki Belçikalı, yarı maratonda dünya rekoru kırdı

Koşuya 50 yaşında başlayan 70 yaşındaki Belçikalı koşucu, yarı maratonda dünya rekoru kırdı.

Flaman Bölgesinde düzenlenen bir yarı maratona katılan 70 yaşındaki Belçikalı koşucu Eddy Vierendeels, koşuyu rekor sürede bitirerek, 70-74 arası erkekler arasında bir dünya rekoruna imza attı. Belçikalı, koşuya 50 yaşından sonra başlamıştı. 

50 yaşına gelmeden önce bir kilometre bile koşmadığını söyleyen 70 yaşındaki koşucu, haftanın altı günü antreman yapıyor ve alanında birçok Belçika rekorunu elinde tutuyor. 

Yarı maratonda Vierendeels’in yaş grubu için önceki dünya rekoru en son 2001 yılında kırılmış, 20 yıldan uzun süredir rekoru kırabilen olmamıştı.

Geri Dön 22 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN