Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Nisan 2023 Çarşamba

Yaz tatili bu yıl çok daha pahalı olacak

Avusturyalı turizm grubu Verkehrsbüro’nun verilerine göre, Avrupalılar için yaz tatili bu sene geçen seneye göre ortalama yüzde 20 ila 30 daha pahalı olacak. 

Salgın öncesindeki yazla karşılaştırıldığında, fiyat artışları yüzde 50 ila 60’a kadar çıkabilecek. Uzmanlar, bu nedenle tatile gideceklerin erken rezervasyon yapmasını öneriyor. 

Verkehrsbüro Direktörü Helga Freund, Kurier’e verdiği demeçte, özellikle Yunanistan ve İspanya’nın, ve daha az ölçüde İtalya, Hırvatistan, ve Türkiye’nin, tatil için daha pahalı hale geldiğini dile getirdi. Freund, hava yolları, oteller, su, elektrik, benzin gibi her türlü masraf kaleminin daha pahalı hale geldiğini söyleyerek, Mallorca’da dört yıldızlı bir otelde bir haftalık bir tatilin iki kişi için yaklaşık 6 bin 600 avroya mal olacağını kaydetti. 

Geri Dön 19 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN