Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Mart 2024 Cumartesi

Viyana’da yeni konut yardımı programı

Başkent Viyana'da başlatılan yeni konut yardımı programı kapsamında, dar gelirli hanelere ayda 120 avroya kadar ek destek verilecek.

Avusturya’nın başkenti Viyana’da yeni konut yardımı programı başlatıldı. Düzenlemeler kapsamında, dar gelirli hanelere ayda 120 avroya kadar ek destek verilmesinin hedeflendiği duyuruldu. Eyalet hükûmeti, kira borcu nedeniyle evden atılma riski olanlar için hayata geçirilen Konut Güvencesi Plus programının da bu yılın haziran ayına kadar uzatılmasına karar verdi.

Buna ek olarak; yalnız çocuk büyüten ebeveynler için yardım oranlarının yüzde 120’ye kadar çıkabileceği duyuruldu. Ayrıca kira yardımı için gelir sınırlarının da yeniden düzenleneceği, daha fazla kişinin yardımlara ulaşacağı bildirildi.

Konut yardımlarına ilişkin bütçenin ise yılda 60 milyon avrodan, 150 milyon avroya çıkarılacağı belirtildi.

Geri Dön 09 Mart 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN