Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Mayıs 2023 Pazartesi

Viyana'da oy kuyruğu

Türkiye'deki seçimler için yurt dışı oy verme süreci başladı. Avusturya'nın başkenti Viyana'da, pazar günü çok sayıda Türk vatandaşı, oy kullanmak için büyükelçiliğe akın etti.

Türkiye’de Cumhurbaşkanı ve milletvekilleri seçimi yaklaşırken, yurt dışı seçim bölgelerinde oy kullanma süreci de başladı. Avusturya’da da pazar günü seçim heyecanı, erken saatlerde seçim merkezlerinin önünde oluşan kuyruklarla devam etti. 

Dervirgül'de yer alan habere göre; yurttaşlar, vatandaşlık görevlerini yerine getirmek için binanın önünde ve yan cephelerinde beklediler. Viyana Büyükelçiliği çalışanlarının da destek verdiği seçim merkezinde, başkonsolosluk tüm kadrosuyla görev aldı ve bütün olanaklar yurttaşların hızlı ve güvenli bir şekilde oy kullanmaları için sağlandı. 

Resmi tatil olan 1 Mayıs Pazartesi günü de oy verme işlemleri devam edecek.

Geri Dön 01 Mayıs 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN