Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Şubat 2023 Perşembe

Viyana’da maske mecburiyeti şubat sonunda kaldırılacak

Avusturya’nın başkenti Viyana’da toplu taşıma ve eczanelerde maske takma zorunluluğu şubat sonunda kalkacak.

Viyana Belediye Başkanı Michael Ludwig, başkentte uygulanan sıkı salgın kısıtlamalarının şubat sonunda kaldırılacağını duyurdu. Viyana, salgının başından beri ülkenin geri kalanına göre daha katı önlemler uyguluyordu.

Başkentte şubat sonu itibarıyla toplu taşımada ve eczanelerde maske mecburiyeti, hastane ve bakım evlerinde PCR test zorunluluğu ve ziyaretçi sınırı kaldırılacak. Yalnızca hastane ve bakım evlerinde maske mecburiyeti yürürlükte kalacak. 

Federal hükümet, kalan tüm önlemlerin 30 Haziran’a kadar kaldırılacağını, hastane ve bakım evlerinde maske mecburiyetinin 30 Nisan’da sona ereceğini duyurmuştu.

Geri Dön 09 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN