Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Haziran 2023 Çarşamba

Viyana’da LGBT yürüyüşüne saldırı planladığından şüphelenilen 3 kişi gözaltına alındı

Başkent Viyana’da düzenlenen LGBT yürüyüşüne saldırı planlandığına dair istihbaratın ardından, 14, 17 ve 20 yaşlarındaki üç şüpheli, yürüyüşten önce gözaltına alındı. Şüpheliler, saldırı düzenlemeye yönelik ‘ciddi bir niyetleri’ olmadığını söyledi. 

14 ve 17 yaşındaki şüpheliler, gerçekten saldırı düzenlemeyi planlamadıklarını söyledi, ancak internette radikal İslamcı gruplara üye olduklarını kabul ettiler. 20 yaşındaki diğer şüpheli ise kısa sürede serbest bırakıldı. 

300 bini aşkın kişinin katıldığı yürüyüşe saldırı düzenlenebileceği şüphesi, politikacıları harekete geçirdi. İçişleri Bakanı Gerhard Karner, özellikle Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarının daha sıkı kontrol edilmesi çağrısında bulundu.

Geri Dön 21 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN