Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Eylül 2023 Çarşamba

Viyana’da kira yardımı başvuruları bu ay sona eriyor

Avusturya'nın başkenti Viyana'da yaşayan ihtiyaç sahiplerine yapılacak, tek sefere mahsus 200 avroluk kira yardımı için son başvuru tarihi 30 Eylül.

Avusturya’da hükûmet, başkent Viyana’da yaşayan ihtiyaç sahiplerine bir defaya mahsus ortalama 200 avro kira yardımı yapılacağını duyurmuştu. Resmi makamlardan yapılan açıklamada kira bonusu için son başvuru tarihinin 30 Eylül 2023 olduğu hatırlatıldı. Başvurular belediye tarafından hanelere gönderilen mektupta yer alan kişisel şifreler ile çevrimiçi olarak yapılabiliyor.

Viyana’daki kira artışlarının etkilerini hafifletmek için 17 Temmuz günü başlatılan projenin bütçesi 140 milyon avro olarak açıklanmıştı. Yardımlar için 2022 yılı genelinde tek kişilik hanelerdeki üst gelir seviyesinin, brüt 40 bin, birden fazla kişinin yer aldığı hanelerde ise brüt 100 bin avro sınırında olması gerekiyor. 

Geri Dön 20 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN