Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Nisan 2023 Pazartesi

Viyana’da enerji yardımı başvuruları başladı

Viyana'da yaşayan düşük gelirli aileler ve bireyler, 2023 yılında enerji faturalarını ödemek için maddi yardım alabilecekler. Enerji yardımı için başvurular 17 Nisan 2023'te (bugün) başlıyor. 

Yıllık brüt geliri 40 bin avroya kadar olan tek kişilik haneler ve yıllık brüt geliri 100 bin avroya kadar olan çok kişilik haneler, 200’er avro yardım alabilecek. Yardımdan yaklaşık 650 bin hanenin yararlanması bekleniyor. Bu da başkentteki tüm hanelerin üçte ikisine tekabül ediyor.

Yardımla ilgili yazılı bildirimler, Viyana Belediyesi tarafından 11 Nisan’dan beri Viyanalılara gönderiliyor. Yaklaşık olarak 556 bin haneye, herhangi bir başvuru yapılmaksızın enerji bonusunu alacaklarını bildiren bir mektup gönderildi. Şimdiye kadar mektup almayanlara da mektup gelecek. Söz konusu mektupta, enerji bonusuna online başvuru için gerekli bireysel bir şifre yer alıyor. Viyana Belediyesi, bilgisayar kullanmakta zorlananlar için de bir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Geri Dön 17 Nisan 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN