Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Mart 2024 Pazartesi

Viyana'da büyük yangın: Kundaklama ihtimali var

Viyana-Simmering'deki Muhrhoferweg'de bulunan yüksek katlı bir konut kompleksinin bodrum katında çıkan yangın, site sakinlerini dışarı çıkarmak zorunda bıraktı.

Cumartesi gecesi saat 01.00 sıralarında meydana gelen olayda, kimliği belirsiz kişilerin birkaç bölümü girip yangın çıkardıkları üzerinde duruluyor. Eyalet Kriminal Polis Ofisi kundakçılık şüphesi üzerine soruşturma başlattı. Bu, itfaiyenin aynı konut kompleksinde bir önceki hafta benzer bir yangına müdahale etmiş olmasıyla bağlantılı görünüyor.

Polis, henüz şüphelilerle ilgili bilgiye ulaşamadı, ancak geçmişte benzer olayların yaşandığına dikkat çekiyor. İtfaiye ekipleri, 67 personel ve 17 araçla yangına müdahale ederek birçok daireyi tahliye etti. İtfaiye Sözcüsü Jürgen Figerl, çok sayıda sakinin dumanla dolu merdivenlerden dışarı çıkarıldığını belirtti ve itfaiyenin yangını bir saat içinde kontrol altına aldığını açıkladı.

Operasyonun saat 04.00 sıralarında sona erdiği, kurtarma hizmetlerinin bölge sakinlerine ilk yardımı sağladığı, ancak yangında kimsenin yaralanmadığı ifade edildi.

Geri Dön 18 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN