Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mart 2024 Çarşamba

Viyana’da bir imamın evine polis baskını düzenlendi

Avusturya’nın başkenti Viyana’da, sosyal medya üzerinden antisemitist içerikler paylaştığı tespit edilen bir imamın evine polis baskını düzenlendi.

Kurier gazetesinin haberine göre, baskının, Avusturya Anayasa Koruma Teşkilatı’nın yaptığı baskınla birlikte, imamın evinde aramalar yapıldı. İmamın sosyal medya hesaplarında, “Allah'ım, Yahudileri yenilgiye uğrat” ve “Kanlarındaki cinayet, işte bunlar Yahudiler!” gibi ifadeler paylaştığı ortaya çıktı. 

İmamın, Schöpfwerk bölgesindeki bir camide vaiz olarak görev yaptığı, cami cemaatinin Mısır kökenli Müslümanlar olduğu açıklandı. İmamın, “Müslümanların Entegrasyonu Derneği” bünyesinde faaliyet gösterdiği de açıklandı.

Geri Dön 20 Mart 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN