Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Şubat 2023 Perşembe

Viyana’da 200 avro enerji yardımı

Viyana eyaleti, artan enerji ve barınma maliyetleri karşısında, sakinlere bu yıl da 200 avro enerji yardımı yapılacağını duyurdu.

Geliri belirli bir miktarın altında olan hanelere hane başına 200 avro olarak yapılacak yardımdan, başkent sakinlerinin üçte ikisinin yararlanması bekleniyor. Yardımdan faydalanabilmek için tek kişilik hanelerin yıllık gelirinin brüt 40 bin avronun, birden fazla kişilik hanelerin yıllık gelirinin brüt 100 bin avronun altında olması şart olacak. 

Yardımın nisan ayında ödenmesi planlanıyor. 2022 yılında bu yardımdan faydalanmış olan hanelerin yeniden başvuru yapması gerekmeyecek. Gerekli şartları karşılayan ancak 2022’de bu yardımdan faydalanmayan haneler, 2022 yılı enerji yardımı için 25 Mart’a kadar başvuru yapabiliyor. 

Geri Dön 23 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN