Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Ağustos 2023 Cuma

Viyana polisi, evsizleri hedef alan bıçaklı saldırganı arıyor

Viyana'da son bir ayda evsizleri hedef alan üç bıçaklı saldırı yaşandı. Polis, evsizleri hedef alan saldırganı arıyor.

Avusturya’nın başkenti Viyana’nın Alsergrund bölgesinde evsiz bir adam, 9 Ağustos Çarşamba gecesi, kimliği bilinmeyen bir saldırgan tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Bu, Viyana’da geçtiğimiz dört hafta içinde evsizleri hedef alan üçüncü bıçaklı saldırı oldu. 

Saldırıya uğrayan 55 yaşındaki adam, hastaneye kaldırıldı ve acil ameliyata alındı. Ameliyatın başarılı geçtiği, adamın hayati tehlikesinin kalmadığı belirtildi. 

Viyana’da temmuz ayında evsizlere yönelik iki saldırı daha kaydedilmişti. 12 Temmuz’da 56 yaşındaki bir evsiz bıçaklı saldırı sonucu ağır yaralanmış, daha sonra hayatını kaybetmişti. 22 Temmuz’da ise 51 yaşındaki bir kadın bıçak yaraları içinde bulunmuştu.

Polis, olayların arasındaki bağlantıyı araştırıyor. Tüm saldırıların tek bir kişi tarafından işlenmiş olabileceğine inanılıyor. 

Geri Dön 11 Ağustos 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN