Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
25 Şubat 2023 Cumartesi

Viyana Belediyesi, deprem bölgesinden 100 çocuk kabul edecek

Viyana Belediyesi, deprem bölgesinden 100 çocuğu refakatçileriyle birlikte kabul etmeyi onayladı.

Viyana Belediyesi, Türkiye ve Suriye’deki deprem bölgelerine 429 bin avro yardım gönderilmesi ve bölgeden 100 çocuğun refakatçileriyle beraber Viyana’ya getirilmesini ve çocuklara tıbbi bakım sağlanmasına ilişkin önergeleri onayladı. 

Teklif, Yeşiller Partili Eyalet Milletvekilleri Berivan Aslan, Nikolaus Kunrath ve Ömer Öztaş tarafından sunuldu. Yeşiller, SPÖ ve Neos önergeye destek verirken, ÖVP ve FPÖ karşı çıktı.

Yeşiller milletvekillerinin depremzedeler için kolaylaştırılmış vize ve konteyner finansmanına ilişkin önergeleri ise reddedildi. 

Geri Dön 25 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN