Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Temmuz 2024 Pazartesi

Tren istasyonunda 'çete savaşı': 4 ağır yaralı

Meidling Tren İstasyonu'nda dün, çete kavgası sırasında 4 kişi ağır yaralandı. Olayın, Viyana'da yaşanan çete çatışmasıyla bağlantılı olabileceği düşünülüyor.

Meidling Tren İstasyonu'nda, saat 21.20 civarında, maskeli ve silahlı bir grubun bölgede dolaştığını gören endişeli vatandaşlar acil durumu aradı. Güvenlik güçleri olay yerine geldiğinde, yalnızca dört ağır yaralı buldu. Üçü bıçakla yaralanmış, biri ise muhtemelen sert bir darbe sonucu başından ağır yaralanmıştı.

Yaralılar acil tıbbi müdahale ile hastaneye kaldırıldı. Polis geniş çaplı bir arama başlattı, ancak sonuçsuz kaldı. Olayla ilgili soruşturmayı Viyana Eyalet Kriminal Dairesi devraldı.

Çete savaşı şüphesi

Olayın arka planı henüz netleşmedi, ancak Viyana Polisi, olayın hafta sonu Viyana-Brigittenau'da meydana gelen ve Suriyeliler ile Çeçenlerin bıçak ve tabancalarla çatıştığı olaylarla bağlantılı olabileceğini açıkladı.

Geri Dön 08 Temmuz 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN