Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Temmuz 2024 Salı

TIR şoförü defalarca kiliseye çarptı

Brunn am Gebirge'de bir TIR sürücüsü, kasıtlı olarak bir Pentekostal kilisesine defalarca çarptı. Olayın dini bir motivasyonla gerçekleştiği düşünülüyor.

32 yaşındaki bir Rumen TIR sürücüsü, Brunn am Gebirge'deki bir kiliseye aşırı hızla defalarca çarptı. Sürücünün, bölgedeki birkaç kazaya daha karıştığı bildirildi. İlk ifadesinde, bilinçli olarak ve dini bir motivasyonla hareket ettiğini söyledi.

Olay, saat 16:45 civarında gerçekleşti ve sürücü direniş göstermeden tutuklandı. Polis sözcüsü Johann Baumschlager, adamın işbirlikçi ve sakin davrandığını belirtti. Sürücü, olay sırasında alkollü değildi.

"5 Minuten" haber portalının bildirdiğine göre; sürücü ifadesinde kilisenin hayatını mahvettiğini söyledi. Birkaç hafta önce aynı kilisede dikkat çekici davranışlar sergilediği ve bir İncil'i yırttığı öğrenildi. Bu sebeple TIR'ı kilisenin cam cephesine defalarca geri geri çarptı. Olay sırasında içeride bulunan bir rahip ve iki kişi şans eseri yara almadan kurtuldu.

Polis ekipleri olay yerine geldiğinde, Viyana'da yaşayan Rumen sürücü direnmeden teslim oldu. Devlet Güvenlik ve Aşırılıklarla Mücadele Birimi (LSE) olaya ilişkin soruşturmayı devraldı.

Geri Dön 09 Temmuz 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN