Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Haziran 2023 Cuma

Tatil masrafları yüzde 20 arttı

Tatil sezonu başladı ancak bu yıl tatil masrafları, geçtiğimiz yıla nazaran yüzde 20 oranında arttı. 

Aşağı Avusturya, Viyana ve Burgenland eyaletlerindeki yaklaşık 500 bin öğrenci, 30 Haziran Cuma günü yaz tatiline başlıyor. Ailelerin yüzde 90’ı, bu yaz bir veya iki defa tatile gitmek istiyor, ancak tatil masrafları yaklaşık yüzde 20 arttı. 

Avusturya İstatistik Ofisi verilerine göre, geçen yıla göre yurt dışı uçak biletleri yüzde 15, oteller yüzde 18, paket turlar yüzde 18 zamlandı. 

Avusturyalı aileler, bu yaz tatil için ortalama 1.700 avro bütçe ayırdı. Avusturyalıların tatil için en çok tercih ettiği ülkelerden İtalya’da tatil masrafları ortalama yüzde 20 arttı. İspanya’nın Mallorca adasında ise dört yıldızlı bir otelde bir haftalık tatil, geçen yıla göre yüzde 40 zamlanarak ortalama 3 bin 300 avroya yükseldi. 

Geri Dön 30 Haziran 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN