Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Eylül 2023 Cumartesi

Tamir bonusu yeniden başlıyor

Avusturya İklim Koruma Bakanlığı, geçtiğimiz yıl elektronik aletlerdeki israfı önlemek amacıyla hayata geçirilen tamir bonusu uygulamasının 25 Eylül’de yeniden başlayacağını duyurdu.

Bakanlık, dolandırıcılık vakalarındaki artışın uygulamanın yaz aylarında askıya alındığı duyurmuştu. Hükumet, uygulama kapsamında elektronik cihazı bozulanların tamir masraflarının yarısına kadar olan en fazla 200 avroluk kısmını yeniden karşılamaya başlayacak. 

İklim Bakanlığı geçtiğimiz yıl nisan ayında başlayan proje sonrasında 70 şirketin 5,3 milyon avro tutarında dolandırıcılık olaylarına karıştığını tespit etti.  Yetkililer dolandırıcılık olaylarına karşı güvenlik alt yapısının değiştirildiğini, bonusların doğrudan müşterilerin hesaplarına transfer edileceğini duyurdu. Projeye 2026 yılına kadar 130 milyon avro bütçe ayrıldı. 

Geri Dön 23 Eylül 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN