Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Haziran 2023 Salı

SPÖ’nün koalisyon için şartı: Servet vergisi

Sosyal demokrat SPÖ, koalisyon için en büyük şartlarının 1 milyon avrodan fazla serveti olanlara varlık vergisi getirilmesi olduğunu söyledi.

Avusturya’da ana muhalefetteki Sosyal Demokrat Parti’nin yeni lideri Andreas Babler, seçildikten sonra gazetecilere verdiği ilk demeçlerde, iktidardaki ÖVP veya başka bir partiyle koalisyon için en büyük şartının 1 milyon avrodan fazla serveti olan herkese varlık vergisi getirilmesi olduğunu dile getirdi. 

Solcu olarak görülmekten rahatsız olmadığını söyleyen Babler, ayrıca haftalık çalışma saatlerinin kademeli olarak 32’ye düşürülmesi yönünde görüş bildirdi. 

Babler, göçmenler ve göç politikaları hakkında ise, "Misafir işçi olarak gelmiş göçmenler dilenci değil. Onlar bizim insanlarımız" ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 13 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN