Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Mart 2023 Cuma

Son beş yılda 5,2 milyon avro değerinde kripto para ele geçirildi

Avusturya'da 2017'den bu yana 5,2 miyon avronun üzerinde krpito paraya el konuldu. Siber suçlar ise son bir yılda yüzde 30 arttı.

Avusturya Federal Kriminal Polis Ofisi’nin siber suçla mücadele birimi, 2017’den bu yana 5,2 milyon avronun üzerinde kripto paraya el konulduğunu açıkladı. Avusturya’da siber suçlar, bir yılda yüzde 30 arttı. 

İçişleri Bakanı Gerhard Karner, dün başkent Viyana’da yaptığı konuşmada, siber suçla mücadelenin ‘temel odak noktası’ olması gerektiğini vurguladı. Karner, 2021’de siber suçların bir önceki yıla göre yüzde 30 artarak vaka sayısının 60 bini aştığını aktardı. 

Hükûmet, siber suçlara verilen cezaları sertleştirmeyi planlıyor. 

Geri Dön 17 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN