Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Temmuz 2023 Perşembe

Son 5 yılda 2 bin 400 ehliyetsiz sürücü kaza yaptı

Avusturya'da yayımlanan verilere göre; 2018'den bu yana yaklaşık 2 bin 400 ehliyetsiz sürücü kazaya karıştı. Yüzde 88'i erkek.

Federal İstatistik Ofisi’nin son verilerine göre, Avusturya’da 2018 yılından bu yana ehliyet olmayan 2 bin 400’den fazla sürücü trafik kazasına karıştı. Yetkililer, asıl sayının resmi verilerden çok daha yüksek olduğu görüşünde. Geçerli sürücü belgesi olmadan araç kullanan ve kazaya karışanların çoğunun 40 yaşın altında olduğu, yüzde 88’inin erkek olduğu belirtildi. 

Avusturya’da ehliyetsiz araç kullanırken yakalanırsanız, 2.180 avroya kadar para veya 6 haftaya kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Suçun tekrarı durumunda doğrudan hapis cezası, üçüncü kez yakalanmanız durumunda ise hem para hem hapis cezası alabilirsiniz. 

Geri Dön 27 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN