Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
06 Kasım 2023 Pazartesi

Soğuktan korunma hattı yeniden devrede

Avusturya'da havaların soğumasıyla birlikte, yardım kuruluşu Caritas, her yıl kullandığı soğuktan korunma yardım hattını yeniden devreye soktu.

Kış yaklaştıkça evsizlerin durumu da zorlaşıyor. Avusturya’da yardım kuruluşu Caritas, soğuktan korunmak için kurduğu telefon hattını yeniden devreye soktu. Yardıma ihtiyacı olan evsizler, bu telefon hattı üzerinden kayıt yaptırabilecek.

Avusturya devlet televizyonu ORF’nin aktardığına göre, çok sayıda gönüllü bu yardım hattında çalışıyor. Caritas yöneticisi Klaus Schwertner de kasım ayı itibarıyla 01-4804553 numaralı hattın yeniden kullanıma açıldığını duyurdu. Schwertner, geçtiğimiz yıl soğuktan korunma hattına 9 bin 700 çağrı yapıldığını da sözlerine ekledi.

Geri Dön 06 Kasım 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN