Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Ağustos 2023 Salı

Sıcak hava dalgası, yerini fırtına ve yağmura bıraktı

Avusturya'da sıcak hava dalgası yerini yağış ve fırtınaya bıraktı. Sıcaklıklar bu hafta 10 dereceye kadar inebilir. Sel uyarısı da yapıldı.

Avusturya’da geçen hafta yaşanan sıcak hava dalgasının ardından, bu haftanın ülkedeki birçok bölge için aşırı yağışlı ve fırtınalı geçmesi bekleniyor. Geçen hafta 34 dereceyi bulan sıcaklıklar, bu hafta 10 dereceye kadar inebilecek. 

Tirol eyaletinde şiddetli yağış nedeniyle pazartesi günü kırmızı alarm ilan edildi, bazı tramvay ve S-Bahn yolları kapatıldı.

Steiermark ve Burgenland eyaletlerinde ise meteoroloji, bugün için şiddetli fırtına uyarısında bulundu. Metrekare başına 20 santimetreye kadar çıkması beklenen yağış nedeniyle seller yaşanabileceği vurgulandı.

Geri Dön 29 Ağustos 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN