Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Mayıs 2023 Çarşamba

Siber suç vakaları yüzde 30 arttı

İçişleri Bakanlığı verilerine göre, Avusturya’da siber suç vakaları 2022’de bir önceki yıla göre yüzde 30,4 arttı. 2022 yılında internet üzerinden işlenen toplam 60 bin 195 suç bildirildi. 

Avrupa’nın geri kalanında olduğu gibi, Austurya’da da siber suçlar pandemi döneminden bu yana keskin biçimde artıyor. İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, 2022 yılında ülkede işlenen her 5 suçtan biri internet üzerinden işlemiş olduğu, siber suç vakalarının büyük bölümünün küçük-orta işletmeleri ve özel kişileri hedef alan dolandırıcılık suçları olduğu belirtildi. 

İçişleri Bakanı Gerhard Karner, siber suçların, aşırıcılık ve insan kaçakçılığıyla beraber ülkedeki en büyük sorun teşkil eden suç türü olduğunu dile getirdi. 

Geri Dön 17 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN