Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Kasım 2022 Salı

Sağlık ve bakım sektörlerine prim

Avusturya’da sağlık ve bakım sektörü çalışanlarına 1.200 avro prim verilecek. Aşağı Avusturya eyalet hükûmeti buna 500 avro daha ekledi. Bu eyaletteki çalışanlar 1.700 avro alacak.

Avusturya hükûmeti, sağlık ve bakım sektöründe çalışan herkese, aralık ayında maaşla beraber net 1200 avro ikramiye ödeneceğini açıklamıştı. 

Aşağı Avusturya eyalet hükûmeti, Federal Hükûmet’in belirlediği 1.200 avroluk ikramiyeye 500 avro daha ekledi. Eyaletteki tüm sağlık ve bakım personeline aralıkta 1.700 avro bonus ödenecek. Eyalet Valisi Johanna Mikl-Leitner, “Bakım ve destek alanındaki çalışanların her gün ne kadar emek verdiğinin farkındayız. Verilen sözleri ciddiye alıyoruz” açıklamasında bulundu. 

Geri Dön 08 Kasım 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN