Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
28 Eylül 2023 Perşembe

Sağlık Bakanı Rauch: Avusturya, 'korona sonbaharına' hazır

Sağlık Bakanı Johannes Rauch, "Avusturya, korona sonbaharına hazırlıklı. Bir yıl öncesine göre çok daha tecrübeliyiz" mesajını verdi.

Avusturya’da korona vakaları artıyor. Krone Zeitung’un haberine göre ülke genelinde 200’e yakın kişinin hastanelerde yatarak tedavi edildiği açıklandı. Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sağlık Bakanı Johannes Rauch, "Avusturya, korona sonbaharına hazırlıklı. Bir yıl öncesine göre çok daha tecrübeliyiz" mesajını verdi. Yeşiller Partili Bakan, riskli gruplara yönelik hem grip hem de Koronavirüs aşısı tavsiyesinde bulundu.

Avusturya’da hastanelere solunum yolu enfeksiyonları tanısıyla yatan hasta sayısını gösteren veri tabanı SARI’ya göre koronavirüs nedeniyle hastanelerde yatanların çoğunluğu 70 yaş ve üzerindeki kişilerden oluşuyor. 

Geri Dön 28 Eylül 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN