Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Eylül 2023 Cuma

Saat hırsızı taksici yakayı ele verdi

Viyanalı bir taksicinin, 2022 yazından bu yana en az 39 müşterisinden toplam 600 bin avro değerinde lüks saat çaldığı ortaya çıkarıldı. Şu anda gözaltında tutulan zanlının, müşterilerin sarhoşluğundan faydalandığı düşünülüyor.

Viyana polisi tarafından 2023 ilkbaharından bu yana aranan 33 yaşındaki Türk vatandaşı zanlı, 4 Eylül gecesi yakalandı ve gözaltına alındı. Geceleri çalışan taksi şoförünün, sık sık şehir merkezindeki popüler barların önünde beklediği, iyi giyimli, çoğunlukla erkek bar ziyaretçilerine taksiye ihtiyacı olup olmadığını sorduğu belirtildi. Mağdurlar, hırsızlığa uğradıklarını ancak araçtan indikten sonra fark ettiği için, taksi şöförü uzun süre yakalanamadı.

Mağdurların bir kısmı, taksi yolculuğu sırasında şöförün kendilerine sakız veya şeker ikram ettiğini aktardı. Zanlının, mağdurlarına bu şekilde uyuşturucu madde verip vermediği araştırılıyor.

Geri Dön 08 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN