Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
10 Ağustos 2023 Perşembe

Rusya'dan vergi kararı: Avusturya, ‘dost olmayan ülkeler’ arasında

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ‘dost olmayan ülkelerle’ Rusya arasındaki çifte vergilendirme anlaşmalarını askıya alacağını açıkladı. Avustruya da bu kategoride.

Putin tarafından imzalanan kararname, 30’u aşkın ülkeyle Rusya arasındaki, çifte vergilendirme ve vergiden kaçakçılığı önlemeye yönelik önlemleri içerek anlaşmaların askıya alınmasını öngörüyor. Karardan, Rusya'da faaliyet göstermeye devam eden uluslararası şirketlerin ciddi ölçüde etkilenmesi bekleniyor. Avusturya ile Rusya arasındaki vergi anlaşması, en erken 1 Ocak 2025 itibarıyla feshedilecek.

‘Dost olmayan ülkeler’ arasında, tüm Avrupa Birliği ülkeleri, İsviçre, Avustralya, Japonya, Birleşik Krallık ve ABD bulunuyor. 

Geri Dön 10 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN