Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2023 Cuma

Rammstein konserinde gazetecilere saldırı: "Hepiniz Yahudisiniz"

Başkent Viyana’da çarşamba günü düzenlenen Rammstein konserinden sonra, kamu yayıncısı ORF’den gazeteciler, konsere katılan Rammstein hayranları tarafından saldırıya uğradı.

ORF’den gazeteci Dietmar Peltsch ve bir kameraman, konsere katılan bir hayran tarafından, kamera önünde fiziksel ve sözlü saldırıya uğradı. Saldırganın, "Hepiniz Yahudisiniz" dediği ve ORF’ye yönelik küfürlü ifadeler kullandığı kaydedildi. 

Yeşiller Partisi lideri Sigrid Mauer, “Anti-Semitizm ve gazetecilere yönelik şiddet... İkisi de kabul edilemez. Olaylar derhal soruşturulmalı” açıklamasında bulundu.

Polis, saldırganın kimliğinin kesin şekilde tespit edilip yargılanacağını bildirdi. 

Viyana’daki Rammstein konseri, birçok sebepten olaylı geçti. Grubun solisti Til Lindemann, kariyeri boyunca birçok kadına cinsel tacizde bulunmakla suçlanıyor. Bu nedenle, grubun Viyana’daki konserine karşı, yaklaşık 1.800 kişinin katıldığı bir protesto düzenlendi. 

Geri Dön 28 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN