Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Temmuz 2023 Çarşamba

Polis, havuza Nazi dövmesiyle girenlere müdahale etmedi

Avusturya'da polisin Nazi dövmesiyle havuza girenlere müdahele etmemesi tepki topladı.

Yukarı Avusturya’nın Branau bölgesinde, Nazi dövmeli birkaç adam, halka açık yüzme havuzuna girdi. Nazi sembolleri taşımak yasaya aykırı olmasına rağmen, polis adamlara müdahale etmedi. 

Görgü tanıklarının ifadesine göre, polis olay yerine çağrıldı, ancak Nazi dövmeli kişilere herhangi bir müdahalede bulunmadan havuzdan ayrıldı. Polis memurları, 'her şeyin plana uygun gittiğini' savunarak, olaya ilişkin soruşturma başlatıldığını ve savcılığa rapor sunulacağını belirtti. 

Yeşiller Partisi, “Bu tutum, aşırı sağcılığa teslim olmakla eşdeğer” diyerek, polisi sertçe eleştirdi. Parti, parlamentoya bu konuda soru önergesi vermeyi planlıyor.

Geri Dön 19 Temmuz 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN