Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
15 Kasım 2023 Çarşamba

ÖVP’li Wöginger: Üniversite okuyanların emeklilik yaşı yükseltilsin

ÖVP'li siyasetçi August Wöginger, üniversite okuyanların veya meslek eğitimi alanların emeklilik yaşının yükseltilmesini teklif etti.

Avusturya’da Avusturya Halk Partili (ÖVP) August Wöginger, üniversite okuyanların ve meslek eğitimi alanların emekliye ayrılma yaşının yükseltilmesi gerektiğini savundu. ÖVP'li politikacı, “İş hayatına 10 yıl geç başlayan bir kişi 65 yaşına kadar çalışmalı ve erken emekli olmamalı" dedi. Wöginger, söz konusu önerinin sosyal adaletle ilgili olduğunu belirtti ancak açıklamaları, Avusturya siyasetinde tartışmalara neden oldu.

Avusturya Özgürlük Partisi (FPÖ) Sosyal İşler Uzmanı Dagmar Belakowitsch, önerinin adil olmadığını vurgulayarak, öğrencilerin mali yüklerini artıracağını ifade etti.

Geri Dön 15 Kasım 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN