Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Ekim 2023 Pazartesi

Önce kızını öldürdü, sonra intihar etti

Viyana'da Hietzing bölgesinde, 73 yaşındaki bir adam önce 51 yaşındaki kızını, daha sonra da kendisini vurarak hayatına son verdi.

Cuma günü Viyana'nın Hietzing bölgesinde bulunan bir sosyal konut binasında iki ceset bulundu. Polis, bu olayın aile içi trajik bir olay olduğunu düşünüyor. Olayın hemen ardından, akşam saatlerinde bir kişi polisi aradı ve Viyana-Hietzing'deki dairelerinde iki akrabasının cansız bedenlerini bulduğunu bildirdi.

Yapılan soruşturma sonucunda ölenlerin 73 yaşındaki baba ile 51 yaşındaki kızı olduğu belirlendi. Her ikisinin de ateşli silah yaraları bulunuyordu. Aynı zamanda, 73 yaşındaki adamın yanında adına kayıtlı bir tabanca vardı.

Viyana Eyaleti Kriminal Polis Dairesi'nin Güney Şubesi olayı derinlemesine incelemeye aldı ve Viyana savcısı cesetlerin otopsisini ve adli tıp muayenesini talep etti.

Aile çevresinde yapılan ilk incelemeler, 73 yaşındaki babanın aile üyeleriyle uzun süredir süregelen çatışmalar yaşadığını gösteriyor. Şimdiye kadarki bulgular, bu trajik olayın bir tartışma sırasında baba tarafından kızının ölümcül şekilde yaralandığı ve ardından intihar ettiği yönünde.

Geri Dön 16 Ekim 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN