Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Ekim 2023 Perşembe

Mülteci dalgasına karşı uyarı

Avusturya eski Başbakan Yardımcısı Michael Spindelegger, Filistin-İsrail çatışmaları nedeniyle Avrupa’yı yeni bir mülteci krizi beklediğini savundu.

OE24’ün haberine göre, Spindelegger sadece Yunanistan’ın Samos adasında mülteci sayısının yüzde 400 artığına işaret ederek, "Avrupa Birliği, mülteci dalgasına karşı hazırlıklı olmalı. Gelenlerin çoğu Filistinli olacak" diye konuştu. 

AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Margaritis Schinas da sığınmacı krizine yönelik Mısır'la göç anlaşması müzakerelerinin acil olarak hızlandırılması gerektiğini ifade etti. Schinas, 2 milyona yakın Gazzeli mültecinin ilk olarak Mısır sınırına yöneleceğini belirtti.

Geri Dön 12 Ekim 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN