Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Nisan 2024 Cuma

Minik Danka’nın katil zanlıları belediye çalışanları çıktı

Sırbistan'da kaybolan ve Viyana'da görüldüğü iddia edilen 2 yaşındaki Danka'nın, belediye çalışanları tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Sırbistan'da geçen hafta sonu kaçırıldığı düşünülen iki yaşındaki Danka isimli bebekle ilgili olarak Avusturya'da alarma geçilmiş, bebek Viyana'daki bir metro durağında iki kadınla birlikte görüldüğüne dair görgü tanıklığı bildirilmişti.

Ancak Sırbistan Cumhurbaşkanı Alexander Vučić, yaptığı son açıklamada Danka'nın öldürüldüğünü duyurdu. İki şüphelinin cinayeti itiraf ettikleri ve tutuklandıkları belirtildi. Şüphelilerin belediye çalışanı olduğu ve arabalarında bulunan kan izlerinin onları ele verdiği açıklandı.

Polis, belediye çalışanlarının küçük kıza arabayla yanlışlıkla çarptıklarını, Danka'nın olay yerinde yaşamını yitirdiğini ve paniğe kapılarak cesedi bir çöp alanına sakladıklarını bildirdi. Danka, Bor kasabası yakınlarında, evinin bahçesinde oynarken kaybolmuştu.

Geri Dön 05 Nisan 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN