Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Şubat 2023 Perşembe

Kurtarma ekibi Türkiye’den ‘yorgun ama mutlu’ döndü

Avusturya'dan Türkiye'ye arama-kurtarma çalışmaları için giden ekip salı akşamı döndü. Ekip, çalışmalardan dolayı yorgun ama dört kişiyi kurtardıkları için de mutlu olduklarını söyledi.

Kahramanmaraş merkezli, 10 ili yıkıma uğratan depremlerin ardından Avusturya’nın Vorarlberg eyaletinden arama-kurtarma çalışmaları için bölgeye giden ekip görevlerini tamamlayarak salı günü saat 16.00’da Avusturya’ya döndü.

Ekip, Kahramanmaraş ve Osmaniye’de çalışmalara katılmıştı. 32 kişilik ekip ve kurtarma köpekleri, 4 kişiyi enkaz altından sağ olarak çıkarmayı başardı. Grup adına yapılan açıklamada “Geceler soğuk ve kısaydı. Ancak bu 4 başarı, zorluğa karşı kazanılmış yeterli bir ödüldü” ifadeleri kullanıldı.

Geri Dön 16 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN