Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Haziran 2023 Perşembe

Koalisyon ortağından çevre bakanına tepki

ÖVP'li politikacılar, Yeşiller Partili Çevre Bakanı Leonore Gewessler'in içten yanmalı motorları, AB'nin hedefinden çok daha önce yasaklamak istediğini iddia etti. Yeşiller bu iddiayı yalanladı.

Avusturya Halk Partili (ÖVP) politikacılar, koalisyon ortakları olan Yeşillerin Çevre Bakanı Leonore Gewessler'ı ağır şekilde eleştirdi. ÖVP’li politikacılar, Çevre Bakanın içten yanmalı motorları Avrupa Birliği tarafından konulan hedef olan 2035’den çok daha önce 2027’de yasaklamak istediğini iddia etti.

Yeşiller iddiaları yalanladı 

Yeşillerin sözcüsü Lukas Hammer ise yaptığı açıklamada iddiaları yalanladı ve iklim konseyi sırasında içten yanmalı motorların 2027 yılında yasaklanmasının vatandaşlar tarafından gündeme getirildiğinin altını çizdi. Hammer, siyasette suçlamalar ve iddialar yerine daha yapıcı bir dilin hakim olması gerektiğini ekledi. 

Geri Dön 01 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN